GARANTİ, İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade Koşulları

Ürün siparişlerinizi sipariş verdikten sonra henüz kargoya çıkmadan iade edebilirsiniz. Bunun dışında ürün kargoya verildi ve size ulaştı ise ürünü paketinden çıkartmadan direkt olarak kargo firması yetkilisine “iade yapılacak” diyebilirsiniz. Paketinden çıkarılmış ve denenmiş ürünler, müşteri tarafından herhangi bir hasara neden olunmadıysa iade alınabilir. Ürün müşteri tarafından kargolandığında ve bize ulaştığında, kalite-kontrol birimimiz tarafından analiz edilir ve ürünün başına herhangi bir şey gelmedi ise müşteriye iade yapılabilir. Ürünün başına müşteri tarafından herhangi bir şey getirilmesi durumunda ise hem ürünün ilgili yeri fotoğraflanır hem de not tutulur ve müşteriye ispatlanır.

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması, beden uyuşmazlığı halinde veya değiştirmek istediğinizde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde Siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden ve ürün paketi ile birlikte gelen değişim formunu doldurarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile / istediğiniz ürünle değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz.

Değişim Süreci

Değişimi yapılması istediğiniz ürün-ürünler için ilk önce tarafımıza bilgi verilmesi gerekmektedir. Daha sonra ürünü size söylenilen kargo firmasına giderek butikterra.com ürün değişimi demeniz yeterlidir. Ürün tarafımıza ulaştığında değişimi yapılıp tekrar size gönderilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR